Sposoby platności

 

 

    

Przedpłata na konto – jest to płatność bezpośrednio na sklepu poprzez przelew. 

Nataliia Rogalewska&Natella Innovation Group
Numer konta: 88 1140 2004 0000 3202 8045 2356
NIP: 9930662823, REGON: 387035961

Umożliwiamy pobranie uzupełnionego druku do wykonania przelewu na poczcie czy w banku. Dane do dokonania przelewu tradycyjnym przelewem na konto wyświetlane są po zakończeniu procesu składania zamówienia, a także wysyłane są we wiadomości e-mail na adres osoby, która złożyła zamówienie.

tpay.com – szybkie i bezpieczne płatności online (płatność kartą, przelew bankowy, mBank, Bank Zachodni i wiele innych) – płatności dokonuje się przez system szybkich płatności. Po złożeniu zamówienia następuje automatyczne przekierowanie do tego systemu, gdzie należy wybrać sposób płatności (karta płatnicza lub przelew online z banku), a następnie dokonać płatności z banku.

BLIK – płatności BLIKiem w Internecie są niezwykle proste. Również opierają się na podaniu kodu wygenerowanego w aplikacji mobilnej, można jednak uprościć cały proces, zapisując przeglądarkę lub stronę internetową, które użytkownik uzna za bezpieczne.

Internetem generuje za pośrednictwem swojej bankowości internetowej specjalny kod. Następnie wprowadza go w polu płatności BLIK na stronie internetowej, a na samym końcu autoryzuje transakcję w aplikacji mobilnej.

Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy wybrać płatność BLIK oraz wprowadzić kod BLIK wygenerowany w aplikacji mobilnej banku, a następnie potwierdzić transakcję w urządzeniu. Możliwe jest również zapisanie wybranych przeglądarek czy aplikacji, co umożliwi pominięcie pierwszego kroku: wystarczy wówczas samo wprowadzenie kodu PIN.